Our Recent Posts

Please reload

Archive

Please reload

Tags

July 27, 2019

BEYBEK POWFER’in makro ve mikro elementler açısından çok zengin içeriğe sahip olması sebebiyle; destek olarak ilave besleme ürünleri kullanılmasına, bitkilerdeki gelişim gözlenerek karar verilmeli, ihtiyaç olduğu gözlenmeden gereksiz besin elementi takviyeleri yapılmam...

July 23, 2019

Normal verim senesine göre % 25-30 fazla hasat yapıldı. Komşular 5 kg zeytinden bir litre yağ alırken, Beybek Powfer kullanıcısı üreticimiz Metin bey 3,750 kg zeytinden bir litre zeytinyağı aldı.

July 22, 2019

Beybek Powferin Türkiye Genel Dağıtıcısı Ormina Tarım olarak , yeni pazarlama konsepti ile Freelance Çalışma Yüksek Pirim Usulü Kar Ortaklığı Sistemi ile de iş kurmak için yeterli sermayesi olmayan girişimcilere yeni bir çalışma sistemi öneriyoruz. Bu sistemle çalışmak...

July 22, 2019

Bitkilerin beslenmek için ihtiyaç duyduğu Karbon, hidrojen, oksijen, azot, potasyum kalsiyum, fosfor, magnezyum ve kükürt makro besin elementi olarak bilinmektedir. Mikro besin elementleri ise demir, klor, bakır, mangan, çinko, molibden, bor ve nikel’dir.

July 21, 2019

Ekonomik Özgürlük İsteyenler İçin Freelance Çalışma Yüksek Prim Usulü Kar Ortaklığı Sistemi nedir? Geleceğe güvenle bakmak mümkün mü?