• Muhammet ÖZGÜR

Freelance Çalışma Yüksek Prim Usulü Kar Ortaklığı Sistemi


Ekonomik Özgürlük İsteyenler İçin

Freelance Çalışma Yüksek Prim Usulü Kar Ortaklığı Sistemi

Merhaba, Sizlere geleceğe güvenle bakabilmeniz için, patronlara, amirlere ve zamana bağımlı olmadan tamamen kendinizin hazırlayacağı programa göre kendi hesabınıza çalışarak, EKONOMİK ÖZGÜRLÜĞÜNÜZÜ nasıl kazanabileceğinizi anlatmak istiyorum.

Freelance Çalışma Yüksek Prim Usulü Kar Ortaklığı Sistemi ile bu mümkün ama çok planlı, azimli ve akıllı çalışmak şartıyla.

Ormina Tarım’ın tanıtım ve satış stratejisi olarak belirlediği bu sistem, sizi parasal olarak kalkındırdığı gibi yaptığınız her çalışma geleceğinize bir yatırım olarak birikecek.

İSTİHDAM SORUNU BÜYÜYOR

İş arayan veya çalışan ama kendisini ekonomik olarak yeterli görmeyen herkese ekonomik özgürlük arayışında başarılar diliyorum.

Bir çok meslek mensubu eğitimini tamamlayıp heyecanla iş aramaya başlarken zaman geçtikçe bu heyecan kayboluyor; yerini maalesef ümitsizliğe bırakıyor.

Bu süreç çok çok uzayıp, genellikle yıllarca sürüyor. İş bularak çalışmaya başlayanların bir çoğu da çalışma şartlarından ve kazancından memnun değil ve iş güvencesi yok; her an işini kaybetme korkusu içerisinde yaşıyor.

Kendi işini kuranların bir kısmı başarılı olurken, bir çok kişi ekonomik sorunlarla boğuşup günden güne sermayesini tüketiyor. İş bulamayanlar ve iş kuramayanlar işsizler kervanına katılıp giderken zamanını belki de hiç işe yaramayacak sertifikalar edinmek için harcıyor.

FARKLI BİRŞEYLER YAPMALISINIZ

İçinde bulunduğunuz bu olumsuz şartları ortadan kaldırmak için faydasız düşünce ve kısır döngülerden çıkmak için yeni bir mantalite gerekiyor.

DÜNYA DEĞİŞİYOR, TEKNOLOJİ GELİŞİYOR, YENİ EKONOMİK DİNAMİKLER OLUŞUYOR. Yeni dünya şartlarında kariyer olarak var olabilmek/başarabilmek için herkesten farklı düşünmeli, farlı şeyler yapmalısınız.

Günden güne değişen ekonomi koşulları klasik çalışma yöntemlerini de değiştiriyor. Artık mesai saatine ve sabit ücrete bağlı çalışmalar, bazı sektörlerde yerini daha verimli olduğu düşünülen FREELANCE çalışma usulüne bırakıyor. Çünkü freelance çalışmak özgürlük demektir. Freelance bağımsızlığın keyfini çıkarmak demektir.

Durumu çözümleyip idrak edenler daima bir adım önde olacak. Kısır döngüden çıkıp, yeni fırsatları fark edenler çok güzel ve başarılı bir gelecek inşa edebilecekler.

SERMAYESİ TUTKU İLE ÇALIŞMAK OLAN bir iş ister misiniz?

Lokasyonu kendinizin belirlediği bir iş ister misiniz?

Çalışma saatlerini ve süresini kendinizin belirlediği bir iş ister misiniz?

Emeklerinizin saygıyla karşılandığı ve adaletle ödüllendirildiği bir iş ister misiniz?

Kendinize, ailenize ve çevrenize yeterince zaman ayırabildiğiniz bir iş ister misiniz?

Yeniliklere açık ve enerjik bir insan mısınız?

Güzel bir gelecek karşılığında bir süre gece gündüz kendi hesabınıza çalışmaya hazır mısınız?

"İŞ"TE FIRSAT - "İŞ"TE ÖZGÜRLÜK

Eğer cevabınız EVET ise:

Geleceğe Güvenle Bakmak İsteyip, Çok Çalışmaya Cesareti ve Enerjisi Olanlar İçin "İŞ"TE FIRSAT

Birinci veya İkinci İş, Freelance veya tam Zamanlı, Bütün Faktörleri Tamamen Size Bağlı Bir İş Sistemi: "İŞ"TE ÖZGÜRLÜK

Çalışan veya işsiz, ünvanlı veya ünvansız, eğitimli veya eğitimsiz olabilirsiniz; bunlar hiç önemli değil. Önemli olan AZİMLİ olmanız, EKONOMİK ÖZGÜRLÜK istemeniz; ÇOK ÇALIŞMAYA hazır olmanız.

kendinizi geliştirmeye hazır olun;

çok çalışmaya hazır olun;

hedeflenmeye ve başarmaya hazır olun;

geleceğinizi inşa etmeye hazır olun;

verimliliğinizi ve kazancınızı kendiniz belirlemeye hazır olun.

Sektörde başarılı olabilmeniz için gerekeli bilgi, döküman ve teknik destek Ormina Tarım tarafından sağlanacaktır.

Yeri ve çalışma süresini kendinizin belirlediği bir işte hiç kimseye bağımlı olmadan sadece kendi planlamanıza göre çalışıyorsunuz.. Yaptığınız çalışmaların karşılığını adil ve sürekli bir şekilde alıyorsunuz. Zihninizdeki her meşguliyet, harcadığınız her kalori kendi hesabınıza emek hakkı olarak yazılıyor. Sizin lokasyonunuzdaki hakkınız alacak hanenize yazılıp banka hesabınıza geçiyor.

Kendinizi geliştirmeye hazırsanız, çok çalışmaya hazırsanız, hedeflenmeye ve başarmaya hazırsanız, geleceğinizi inşa etmeye hazırsanız, verimlilİğinizi ve kazancınızı kendiniz belirlemeye hazırsanız İŞ'te ÖZGÜRLÜK istiyorsanız buyurun:

HAYDİ O ZAMAN

Azimli ve kararlı olan, girişimci ruhlu, özgürlüğüne düşkün, yaşamayı, çalışmayı ve başarmayı seven, bedava peynirin sadece fare kapanlarında bulunduğunun bilinciyle, emeğinin karşılığını alacağı inancıyla zevkle çalışmaya özlem duyan insanlardan oluşan ekibimize siz de katılın.

İşin güzelliği ve ülkemize olan faydasından daha sonra bahsetmek istiyorum.

FREELANCE ÇALIŞMA YÜKSEK PRİM USULÜ KAR ORTAKLIĞI SİSTEMİ hakkında ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız lütfen bizimle iletişim kurunuz. Aşağıya yorum yapabilirsiniz veya e posta, telefon bırakabilirsiniz.

Sizin tercih edeceğiniz yoldan sizi bilgilendirelim.

Esen kalın.

info@ormina.com.tr. orminatarim@gmail.com

Tel: 0324 320 00 60 WhatsApp: 0505 252 52 81

#freelance #prim #ekiş #secconderjob #girişim #kazanç

48 görüntüleme1 yorum